ARCHIWUM Co się zdarzyło w lgt w 2010

wpis w: News | 0

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE
Uwaga! Istnieje możliwość indywidualnych treningów pod okiem Mariusza „Manolo” Linke lub Macieja „DeZoo” Linke!

Ogłoszenie:

Linke Gold Team wciąż poszukuje sponsorów finansowych oraz materialnych dla klubu bądź indywidualnych zawodników. Pytania prosimy przesyłać na adres e-mail: lgt@linkegoldteam.pl. Zapraszamy do współpracy!

Nowa grupa, zajęcia dla kobiet!

aerobox

Klub Linke Gold Team wychodząc naprzeciw oczekiwaniom także płci pięknej ma zaszczyt zaprosić wszystkie panie na treningi Aeroboksu, które poprowadzi Maciej Linke. Treningi aeroboksu to ćwiczenia z elementami samoobrony, przede wszystkim ciosów, kopnięć oraz dźwigni, z rozbudowaną częścią wzmacniającą mięśnie brzucha oraz grzbietu. Kształtują sylwetkę oraz poprawiają ogólną kondycję. Są to zajęcia o dość dużej intensywności rozwijające wytrzymałość siłową, przeznaczone dla osób lubiących trening urozmaicony i dynamiczny.

Treningi odbywają się w godzinach 18:15-19:15 we wtorki i czwartki przy ul. Mickiewicza 34
na pierwszym piętrze.
Zapraszamy!

Wszelkie dodatkowe informacje dostępne pod numerem telefonu: +48 603947702 (trener Maciek) lub mailowo: maciej.linke@wp.pl.

zyczenia

Macaco wygrywa!20 grudnia 2010
W weekend odbyły się zawody federacji NAGA, gdzie nasz mistrz, Jorge „Macaco” Patino wygrał dwie kategorie czarnych pasów, GI i NO GI. Gratulacje!
GŁOSOWAĆ!!16 grudnia 2010
Nasz mistrz Jorge „Macaco” Patino bardzo możliwe, że będzie się bił w UFC. Jednak tym razem potrzebna mu nasza pomoc. Oddajcie głos wstawiając w komentarzu „Macaco”. Głosujemy tutaj. Kto nie głosuje ten …

NATAL GOLD TEAM16 grudnia 2010
11.12.2010 Odbyły się Mistrzostwa Polski Ne-waza, organizowane przez polski związek ju jitsu. W kategorii juniorów -66kg drugie miejsce zajął Kamil Bróg, a w kategorii seniorów do 85kg trzecie miejsce egzekwo Mateusz Lech i Paweł Bańczyk. Gratulacje!
Wyniki: RAGNAROK: the beGInning12 grudnia 2010
W sobotę odbyła się pierwsza edycja świetnie zapowiadającej się imprezy cyklicznej Ragnarok. Turniej miał charakter zamknięty i udział brali zaproszeni przez ogranizatora zawodnicy. Z Gold Team zaproszenia dostali: Piotr „Timon” Koprowski (90kg), Andrzej Margoś (80kg), Krzysztof Rosa (70kg), Arkadiusz „Sobol” Sobolewski (75kg), Karol „Dziki” Dzieniszewski (90kg), Michał „Jajco” Chełkowski (75kg) oraz z Łamator Racibórz: Grzegorz Bąk (70kg) i Adam Bugla (80kg).

ragnarok

Na zawodach obowiązywały zasady Grapplingu, a całość patronował Polski Związek Zapaśniczy w związku z czym losowanie odbywało się za pomocą niezależnego systemu PZZ, co niestety postawiło dwóch z naszych zawodników naprzeciwko siebie już w pierwszej walce. Na podium miejsce wywalczyli:

Michał „Jajco” Chełkowski – srebro w wadze do 75 kg
Karol „Dziki” Dzieniszewski – srebro w wadze do 90 kg
Piotr „Timon” Koprowski – brąz w wadze do 90 kg

Całość była dobrze zorganizowana i przebiegła sprawnie, miejsca na trybunach, mimo że nie było ich bardzo dużo, nie świeciły pustkami. Nagrody były wręcz godne podziwu i mamy nadzieję, że za rok turniej będzie gościł więcej gwiazd polskiej sceny grapplingowej.

ragnarok2

Gratulacje dla wszystkich startujących którzy dali świetne walki!

Zdjęcia autorstwa Marka Wilczka do obejrzenia tutaj.

A wszystkie walki już niedługo na GrapplerINFO.pl.

Wigilia klubowa!7 grudnia 2010
Wszystkich chętnych zawodników klubu zapraszamy na wigilię klubową, która odbędzie się 17 grudnia w pubie Red Rocket przy ul. Rezedowej 2 (wejście od ul. Krakowskiej). Opłatę należy składać do Dużego w wysokości 10zł. Do zobaczenia!
Macaco wygrywa!31 listopada 2010
W weekend odbył się turniej Grapplers War na którym Jorge „Macaco” Patino zmierzył się w superfight z Hectorem Munozem wygrywając na pkt. Gratulacje!

Gala Winner Punch31 listopada 2010
Mariusz „Mario” Abramiuk wygrał swoją walkę przed czasem poddając Ireneusza Milę balachą z gardy. Gratulacje!
Wyniki: Mistrzostwa Polski BJJ 201031 listopada 2010

Grzegorz „Tygrys” Szatkowski – 1 miejsce, +88,3kg, elite
Paweł „Korek” Korycki – 2 miejsce, +88,3kg, elite
Michał Margoś – 3 miejsce, +88,3kg, elite
Tomasz „Energetyk” Pilarski – 2 miejsce, -82,3kg, purpurowe pasy
Mateusz „Fuga” Kalinarczyk – 3 miejsce, -88,3kg, niebieskie pasy
Kamil Kwok – 2 miejsce, -74kg, juniorzy
Artur Wawrzyniak – 3 miejsce, -64kg, juniorzy

Miners Gold Team19 listopada 2010
W Tarnowskich Górach powstała filia Miners Gold Team. Głównym trenerem jest posiadacz niebieskiego pasa bjj, Krzysztof „Miodek” Gadacz. Tym samym chcielibyśmy serdecznie wszystkich zaprosić na treningi, które odbywają się na sali w klubie fitness, Fit Your Life przy ulicy Opolskiej 6. Więcej info tutaj
IFC8 listopada 2010
Promo gali Winner Punch w Bydgoszczy. Zapraszamy!
PAWEŁ JURAS29 października 2010
Już wiesz na kogo głosować…

juras

MAD DOG CUP25 października 2010
W weekend nasz klub zdobył bardzo dużo medali, a co za tym idzie zajęliśmy pierwsze miejsce drużynowo na turnieju w Pile. Gratulacje dla medalistów!

grupowepuchar

MAD DOG CUP17 października 2010
24 pażdziernika w Pile przy ul. Buczka w szkole podstawowej nr1 odbędzie się piąta edycja cyklicznych zawodów w brazylijskim jiu-jitsu Mad Dog Cup 1 pod patronatem Prezydenta Miasta Piły Zbigniewa Kosmatki. Zawodnicy z całej Polski zmierzą się ze sobą na czterech matach, a najlepsi sięgną po trofea oraz nagrody ufundowane m.in. przez firmę Mad Dog, oficjalnego dystrybutora produktów Mad Dog w Polsce. Puchar za zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji drużynowej ufundował poseł do Parlamentu Europejskiego pan Marek Siwiec, puchar za drugie miejsce ufundował generał, pilot, radny Rady Powiatu Pilskiego pan Zenon Kułaga zaś za trzecie miejsce puchar ufundował radny Rady Miasta Piły pan Tadeusz Rzemykowski. Owe zawody zostaną oficjalnie otworzone o godz. 12 przez pana Marka Siwca.
BLACK BELTS!10 października 2010
Do grona czarnych pasów Gold Team dołaczyli dwaj samurajowie. Są nimi trener fili Ronin, Sylwester Dziekanowski oraz Grzegorz Firlit. Obydwie nominacje są odzwierciedleniem ich ciężkiej pracy na macie jak i po za nią. Oczywiście po nominacji odbył się samuraj test, który niebawem będzie można ujrzeć na naszej stronie. HEEEEYYY!
WARRRRR!!!!!!!!!!!!!!!1 października 2010
Już jutro nasi trenerzy walczą w USA na gali Brick City Fighting Championship. Cały Gold Team trzyma kciuki!!! HEYYYYY!!!

Mistrzostwa Polski28 września 2010
Tomasz „Lisek” Lisowski zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Polski w Judo do 81kg, które odbyły się w Koszalinie. Gratulacje!
Mistrzostwa Europy w Grapplingu28 września 2010
W weekend Grzegorz „Tygrys” Szatkowski stanął ponownie na podium zdobywając srebrny medal w formule NO GI i brązowy w GI na ME w Gorlicach. Gratulacje!
Mistrzostwa Europy FHJJS26 września 2010
Na Mistrzostwach Europy federacji FHJJS, Macaco Gold Team zgarnął worek medali i tym samym zajął pierwsze miejsce drużynowo. Na podium stanęli:

Mariusz „Manolo” Linke – złoto do 82,3kg, srebro w Absoluto, Adult, black belts
Maciej „Zoo” Linke – złoto do 76kg, brąz w Absoluto, Masters, black belts
Sylwester „Sylwek” Dziekanowski – złoto od 82,3kg, brąz w Absoluto, Senior 2, brown belts
Grzegorz „Filet” Firlit – złoto do 82,3kg, brąz w Absoluto, Senior 1, brown belts
Grzegorz „Tygrys” Szatkowski – złoto od 100,5kg, złoto w Absoluto, Adult, brown belts
Jarosław „Pumba” Gajek – złoto od 82,3kg, srebro w Absoluto, Adult, brown belts
Przemysław „Frąsiu” Frąszczak – złoto od 94,3kg, złoto w Absoluto, Senior 2, brown belts
Karol „Dziki” Dzieniszewski – złoto od 88,3kg, Adult, purple belts
Mariusz „Mario” Abramiuk – złoto od 76kg, Adult, purple belts
Paweł „Pablo” Jóźwiak – złoto od 76kg, Adult, srebro w Absoluto, purple belts

Reszta wyników wkrótce…
Wyniki: Grappling Arena 22 września 2010
Zawodnik Gold Teamu z Koszalina – Marek „Unstoppable Maroko” Kowalczyk zwyciężył swoją kategorię do 98,9kg na elitarnym turnieju submission fighting – Grappling Arenie, pokonując w finale mocno faworyzowanego Kamila Umińskiego z Alliance Team duszeniem zza pleców. Trzecie miejsce w kategorii do 65,9kg zdobył zaś Bartosz Bąk z zaprzyjaźnionego Łamator Racibórz. Gratulacje!
Grupy Dzieci
Zajęcia Dzieci w dwóch grupach:

Funny Judo (wiek 3 – 6 lat) – Zajęcia mają na celu nauczać dzieci dyscypliny i podstawowych elementów ogólnorozwojowych poprzez zabawę. Ćwiczenia bazują na programie z zakresu judo i gimnastyki.

Judo Dzieci (wiek 7 – 14) – Judo jest sportem który przyczynia się do… harmonijnego rozwoju całego ciała. Jest dla młodzieży właściwym systemem wychowania fizycznego, sportem, który najlepiej przygotowuje do życia. Pozwala młodym ludziom, rozwijać własne możliwości: szybkość, zwinność, wytrzymałość i siłę, a także spostrzegawczość, opanowanie, odwagę, odporność, koncentrację i wytrwałość.

judo_dzieci

Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych wojowników.

Nowy Sezon w Linke Gold Team!

Nowe godziny!!!

Więcej treningów…

Więcej CIĘŻKIEJ PRACY…

LIVE TOGETHER… FIGHT TOGETHER… DIE TOGETHER…

ROZKŁAD
Manolo i Zoo w USA2 września 2010
Nasi trenerzy 2 października zawalczą na gali Brick City Fighting Championship. Walka Manola będzie walką wieczoru, gdyż skonfrontuje on swe rękawice z synem legendarnego Rollsa Gracie, Gregorem. Natomiast Zoo zmierzy się z Daisuke Yamajim na co dzień trenującym pod okiem Renzo Gracie. Tego dnia będziemy całym sercem z Naszymi mistrzami i bedziemy trzymać kciuki. HEYYY!

brick-city

MAD DOG1 września 2010
Mariusz i Maciej Linke nąwiązali współpracę z firmą zajmująca się odzieżą do walki, firmą MAD DOG. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie obydwie strony odniosą sukces dzięki wspólnym działaniom w BJJ i MMA.
Anton Geesink1 września 2010
Zmarł Anton Geesink, który jako pierwszy zawodnik z poza Japonii na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w 1964 roku zdobył złoty medal w kategorii open szokując świat i Japonię, gdy w finale pokonał faworyta Akio Kaminagę. Był on także dwukrotnym mistrzem świata.
MMA21 sierpnia 2010

ifc

WAR MACACO!21 sierpnia 2010
Dzisiaj nasz mistrz Jorge „Macaco” Patino skrzyżuje rękawice z Andre Galvao na gali Strikeforce Houston. Gold Team życzy powodzenia i liczy na szybkie zwycięstwo. HEYY!!

warmacaco

Wywiad w TVP Szczecin30 lipca 2010
Młodzi samurajowie udzielili wywiadu dla TVP Szczecin. Mike, Bianka i Maurycy mówią o początkach swej kariery w BJJ. Zapraszamy do obejrzenia materiału tutaj.
15 lipca 2010
„…Droga Wojownika wiedzie przez kręte ścieżki życia, dlatego z pochyloną głową należy podążać wciąż do przodu…”
Mimo wszystko czasami trzeba się zatrzymać i ze spokojem spojrzeć do tyłu. Cztery lata ciężkiej pracy, nie tylko sportowej, ale też takiej bez której żaden profesjonalny klub nie może się obejść, a której nie widać gołym okiem. Cztery lata. świetny klimat w Policach i piękna sala w Szczecinie. Cztery lata. trzy Mistrzostwa Europy w Lizbonie, Modena „na drodze do czarnego pasa” i kategoria Open w Kobyłce. Wszystko się kiedyś kończy. Nie sądzę by w każdym przypadku słowa te musiały się sprawdzać, ale w tym najwyraźniej tak. Życzymy braciom Koch powodzenia na ścieżce którą obrali. Dalszych sukcesów sportowych oraz uczniów potrafiących docenic trud i wysiłek pracy nauczyciela.

Bracia Linke i Rodzina Gold Team

Jopas ojcem!7 lipca 2010
W weekend przyszła na świat córeczka trenerowi naszej filii w Pile, Tomaszowi „Jopasowi” Jopkowi. Gratulacje dla całej rodziny!
Kadra Polski w Grapplingu7 lipca 2010
Na Mistrzostwa Europy w Grapplingu została powołona kadra Polski, gdzie znaleźli się reprezentanci naszego klubu:

Grzegorz „Tygrys” Szatkowski
Barbara „Bacha” Sobieraj
Krzysztof „Rosini” Rosa

Gratulacje!
MP w Grapplingu22 czerwca 2010
W weekend odbyły się Mistrzostwa Polski w Grapplingu. Medale z Konina przywieźli:

Grzegorz „Tygrys” Szatkowski:
1 miejsce, kat. -110kg, NO GI
3 miejsce, kat. -110kg, GI

Barbara „Bacha” Sobieraj:
1 miejsce, kat. -60kg, GI
1 miejsce, kat. -60kg, NO GI
3 miejsce kat. Absoluto

Krzysztof „Rosini” Rosa:
– 1 miejsce, -60kg, GI
1 miejsce, kat.-60kg, NO GI

Patryk Młynarski:
2 miejsce, kat. -90kg, GI

Gratulacje!
Judo22 czerwca 2010
W dniu 19-20 czerwca odbył się Puchar Świata Młodzików w Judo na Węgrzech. Wychowankowie Tomasza Jopka pokazali się z dobrej strony. Złote medale zdobyli Paula Kułaga +63kg, Katarzyna Wiszniewska -36kg. Po za podium na piątym miejscu uplasował się Tomasza Stodolski -55kg, a na dziewiątej pozycji znalazł się Tomasz Lizut -45kg. Gratulacje!
Turniej BJJ i Judo w Zielonej Górze16 czerwca 2010
W weekend na Charytatywnej Gali Sztuk Walki odbyły się zawody w BJJ i Judo. Medale zdobyli:

JUDO:

Jarosław „Pumba” Gajek – 1 miejsce, kat. -80kg

BJJ:

Adam „Adacha” Stępnik – 1 miejsce, kat. +88kg, niebieskie pasy
Patryk Młynarski – 2 miejsce, kat. +88kg, niebieskie pasy
Daniel „Sanczo” Dawidowski – 1 miejsce, kat. +88kg, białe pasy
Michał „Charry” Charowski – 2 miejsce, kat. +88kg, białe pasy
Cyprian Terlecki – 3 miejsce, kat. +88kg, niebieskie pasy

Gratulacje!
Zmiany w rozkładzie treningów9 czerwca 2010
Od czerwca wszystkie wieczorne treningi rozpoczynają się o tej samej porze, tj. 20:15. W poniedziałki i środy o tej godzinie odbywać się będą zajęcia Submission Fighting, w pozostałe dni brazylijskie jiu-jitsu.

mario_treningi

Jednocześnie do rozkładu we wtorki i czwartki wchodzą dodatkowe zajęcia MMA, które prowadzone będą przez Mariusza „Mario” Abramiuka (5-1-0), numer 5 w rankingu PL MMArocks.

Wyniki: Puchar Wybrzeża ADCC5 czerwca 2010
Na Pucharze zjawiło się naszych kilku reprezentantów, którzy zajęli następujące miejsca na pudium:

Piotr „Timon” Koprowski – złoto w kat. -87,9kg,
Paweł „Śmiechao” Wysocki – srebro w kat. +87,9kg,
Rafał „Kaszan” Panaszek – brąz w kat. -76,9kg,
Karol Stankiewicz – brąz w kat. -87,9kg,
Grzegorz „Radar” Janus – złoto w kat. -65,9kg, początkujący
Grzegorz „Siatkarz” Skupiński – złoto w kat. +85kg, początkujący
Piotr „Fudal” Fudalski – brąz w kat. +85kg, początkujący
Bartosz „Majkel” Gregorowicz – złoto w kat. -75kg, początkujący
Marek „KalaFight” Hetmanowski – brąz w kat. -75kg, początkujący

Gratulacje!
Wyniki: Gracie Invitational 20102 czerwca 2010
Obaj nasi reprezentanci w Londynie na Gracie Invitational wrócili do Polski z medalami.

Jarosław „Pumba” Gajek – srebro w kat. -82,3kg, brązowe/czarne pasy
Michał „Margoś” Margoś – brąz w kat. -94,3kg, purpurowe pasy

Gratulacje!
Wyniki: VIII Puchar Polski BJJ29 maja 2010
W miniony weekend w Koninie odbył się kolejny, ósmy już, Puchar Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu. Z Gold Team Polska miejsca na podium wywalczyli:

Kobiety:

Barbara Sobieraj – brąz w kat. +58,3kg elita
Joanna Adamczak – brąz w kat. -58,3kg białe pasy

Mężczyźni:

Piotr „Timon” Koprowski – brąz w kat. +82,3kg elita
Grzegorz „Tygrys” Szatkowski – srebro w kat. +82,3kg elita

Juniorzy:

Artur Wawrzyniak – brąz w kat. -69kg

Gratulacje!
Mario wygrywa!18 maja 2010
W weekend odbyła się druga edycja gali Iron Fist, tym razem mająca miejsce w Teatrze Letnim w Szczecinie. Reprezentujący Gold Team Mariusz „Mario” Abramiuk (5-1-0) zmierzył się z wyżej notowanym Borysem Mańkowskim (9-3-0). Nasz zawodnik pokazał charakter oraz serce do walki ostatecznie kończąc walkę pięknym duszeniem zza pleców w drugiej rundzie. Gratulacje! Heyy!

Najlepszego trenerze!12 maja 2010

dezoo30

Wszystkiego najlepszego naszemu trenerowi DeZoo z okazji 30 urodzin życzy całe Linke Gold Team! Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z materiałem o Maćku w galerii sław bjj na stronie GRAPPLERINFO.pl.

Shogun mistrzem!11 maja 2010
Sparing partner i przyjaciel naszego mistrza Jorgea „Macaco” Patino, Mauricio „Shogun” Rua zdobył w weekend pas organizacji UFC. Pokonał on Lyoto Machide przez piękny nokaut. Gratulacje!
MP ADCC – Wyniki5 maja 2010

Marek „Maroko” Kowalczyk – 1 miejsce do 98,9 kg, zaawansowani
Bartosz Bąk – 3 miejsce do 65,9 kg, zaawansowani
Piotr Mliński – 2 miejsce od 100 kg, początkujący
Piotr „Kajti Pitek” Juszczyszyn – 2 miejsce do 90 kg, początkujący
Michał Marcisz – 2 miejsce do 65 kg, początkujący
Bartłomiej Sieradzki – 3 miejsce do 65 kg, początkujący
Marcin Marmysz – 1 miejsce od 90 kg, junior
Marcin Orłowski – 3 miejsce od 90 kg, junior
Damian Maniecki – 3 miejsce do 85 kg, junior
Marcin „Crunchips Drożdżyński – 2 miejsce do 80 kg, junior
Andrzej Kamiński – 3 miejsce do 70 kg, junior
Kamil Sieradzki – 3 miejsce do 65 kg, junior
Krzysztof Bara – 2 miejsce do 60 kg, junior
Piotr Sadkowski – 3 miejsce do 60 kg, junior
Szymon Zjawin – 3 miejsce do 55 kg, junior

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nominacje5 maja 2010
Podczas stażu w Raciborzu, Mariusz „Manolo” Linke promował na wyższe stopnie następujące osoby:

Brązowy pas:
Michał Musioł
Adam Bugla
Bartosz Bąk
Grzegorz Bąk
Robert Garbarz

Purpurowe pasy:
Marek Depta
Damian Kłosek

Niebieskie pasy:
Piotr Pawlus
Sebastian Marynowicz
Emil Szwed
Martyna Bąk
Wojciech Sopel

Gratulacje!

lamator

Zyli w Irlandi25 kwietnia 2010
Wczoraj odbyły się zawody Irish NO GI Submission Championships 2010. W kategori do 82kg srebrny medal zdobył Artur „Zyli” Piotrkowski. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

zyli

Grappling Festival23 kwietnia 2010
W ten weekend Jorge „Macaco” Patino wziął udział w turnieju Grappling Festival zdobywając złoty medal w kategoriach adult, masters i open czarnych pasów nie tracąc podczas walki ani jednego punktu. Gratulacje!
NAGA: World Championship12 kwietnia 2010
Nasz mistrz Jorge „Macaco” Patino wraz z uczniami: Plinio, Rubensem, Juniorem, Babuino, Nelsonem, Erikiem, Javieriem zdobyli mistrzowskie pasy na Mistrzostwach Świata organizacji NAGA. Gratulacje!
Nowy brąz12 kwietnia 2010
Podczas pobytu w Sqra Gold Team we Wrocławiu, Mariusz „Manolo” Linke nominował na brązowy pas Pawła „Korka” Koryckiego, a Tomaszowi „Skórze” Skórkowskiemu nadał belkę na pas. Gratulacje!
Plinio wygrywa12 kwietnia 2010
Zawodnik Gold Team Fighters USA, Plinio Cruz wygrał walkę na gali M-1 Challenge w Atlantic City. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Wyniki: II Memoriał Helio Gracie12 kwietnia 2010

WYNIKI DRUŻYNOWE:
1. GOLD TEAM POLSKA
2. BERSERKERS TEAM
3. COPACABANA
3. DRYSDALE JJ

[WIĘCEJ WYNIKÓW (rozwiń/zwiń)]

Wyniki: Mistrzostwa Świata28 marca 2010
Reprezentant Polski i Gold Teamu – Grzegorz „Tygrys” Szatkowski po niezbyt udanym pierwszym dniu Mistrzostw Świata Grapplingu, gdzie przegrał walkę repasażową zajmując tym samym miejsce poza podium w swojej kategorii wagowej NO GI, dziś pokonał wszystkich rywali i sięgnął po złoty medal kategorii -110kg GI! Gratulacje!
Wyniki: Gold Team Championship20 marca 2010

WYNIKI DRUŻYNOWE:
1. GOLD TEAM POLSKA
2. DRYSDALE JJ
3. GRACIE BARRA

DOROŚLI
ELITA
+94
1. Jarek Jermakowicz Gold Team Polska
2. Grzegorz Szymczyk DJJ
3. Tomasz Toczyllo Gold Team Polska
3. Grzegorz Czerwiński Gold Team Polska

-94
1. Przemysław Konieczka GB Poznań
2. Michał Margoś Gold Team Polska
3. Julian Herbuś Gold Team Polska

-88,3
1. Tomasz Skórkowski Gold Team Polska
2. Andrzej Margoś Gold Team Polska
3. Radek Senger DJJ
3. Marcin Rynkiewicz Gold Team Polska

-82,3
1. Michał Szeliga Gold Team Polska
2. Walicki Tomasz Gold Team Polska
3. Piotr Serafin Gold Team Polska
3. Paweł Konieczny DJJ

-76
1. Michał Chełkowski Gold Team Polska
2. Ireneusz Mila Shooters Konin
3. Leszek Kellner Gold Team Polska
3. Jarek Zjeżdżałaka DJJ

[WIĘCEJ WYNIKÓW (rozwiń/zwiń)]

MMA: Tsunami Tournament20 marca 2010
Na organizowanej w Debrznie gali MMA/K1 wygrał swoją walkę przeciwko Łukaszowi Baranowi nasz trener Mariusz „Manolo” Linke. Pojedynek toczył się w ustalonym limicie 83kg, a sędzia był zmuszony przerwać pojedynek już w połowie drugiej minuty pierwszej rundy, po wyprowadzanych przez Manola uderzeniach w parterze. Była to walka rewanżowa, poprzednio zawodnicy spotkali się na gali Bushido v6, gdzie również triumfował Mariusz.
Puchar Polski Seniorek i Seniorów18 marca 2010
W weekend odbył się Puchar Polski Seniorek i Seniorów w Judo. Tomasz „Lisek” Lisowski zdobył brązowy medal w wadze do 90kg. Gratulacje!
Wyniki: II Puchar Polski Grapplingu8 marca 2010
W niedzielę, następnego dnia po XI Lidze BJJ, również w Skale miał miejsce II Puchar Polski w GRAPPLINGU w którym zawodnicy walczyli pod egidą Polskiego Związku Zapaśniczego o możliwość startu na Mistrzostwach Świata. Zawody rozgrywano w formułach NO GI oraz GI.

NO GI:

Grzegorz „Tygrys Szatkowski – 1 miejsce w kat. -110kg
Marcin „Rynek” Rynkiewicz – 3 miejsce w kat. -90kg

GI:

Grzegorz „Tygrys Szatkowski – 1 miejsce w kat. -110kg
Piotr „Timon” Koprowski – 2 miejsce w kat. -90kg
Marcin „Rynek” Rynkiewicz – 3 miejsce w kat. -90kg
Artur „Zyli” Piotrowski – 3 miejsce w kat. -80kg

Wyniki: XI Liga BJJ8 marca 2010
Podczas sobotnich zawodów na drugim końcu Polski – Skale k. Karakowa medale zdobyli:

Piotr „Timon” Koprowski – 3 miejsce w kat. +82,3kg, elita
Leszek Jeremkowski – 3 miejsce w kat. +82,3kg, purpurowe pasy
Andrzej Margoś – 3 miejsce w kat. -82,3kg, purpurowe pasy
Marcin „Rynek” Rynkiewicz – 3 miejsce w kat. -82,3kg, niebieskie pasy
Dawid Szymakiewicz – 3 miejsce w kat. -74kg, juniorzy

Gratulujemy medali i życzymy wytrwałości w treningach, aby sięgać po najwyższe trofea!
Macaco wygrywa!7 marca 2010
Wczoraj odbyły się zawody Houston International Open Jiu-Jitsu Championship na których nasz mistrz Jorge „Macaco” Patino zajął pierwsze miejsce w kategori medium-heavy oraz OPEN czarnych pasów, masters. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Wyniki: Flanders Cup4 marca 2010
W ubiegły weekend odbył się turniej Flanders Cup w Belgi. Z naszego klubu medale przywieźli:

Jarosław Koch – 2 miejsce, elite, +94,3kg
Marcin Koch – 2 miejsce, elite, -94,3kg
Marek Tytonik – 1 miejsce, białe pasy, -88,3kg
Alex Koch – 1 miejsce, juniorzy do 15 lat, 42kg

Gratulacje!
Wyniki: Bad Boy Cup 43 marca 2010

WYNIKI DRUŻYNOWE:
1. Linke Gold Team
2. Berserkers Team
3. Drysdale Jiu-Jitsu

ELITA:
+88kg
1. Pilarz Paweł – Gracie Barra
2. Jarek Jakimowicz – Ronin Gold Team
3. Pawlikowski Michał – Gniezno
3. Margoś Michał – Ronin Gold Team
-88kg
1. Artur Piotrowski – Ronin Gold Team
2. Andrzej Margoś – Ronin Gold Team
3. Michał Szeliga – Ronin Gold Team
3. Karol Stankiewicz – Ronin Gold Team
-76kg
1. Abramiuk Mariusz – Linke Gold Team
2. Jóźwiak Paweł – Linke Gold Team
3. Bosacki Łukasz – DRYSDALE JJ
3. Sadowski Filip – DRYSDALE JJ

[WIĘCEJ WYNIKÓW (rozwiń/zwiń)] Bronx Gold Team3 marca 2010
Zawodnik Gold Team Fighters USA, Charles „do Bronx” Oliveira da Silva zdobył pas mistrzowski w Grand Prix na gali Warriors Challenge 5 w Brazyli. Pierwszą walkę Charles wygrał w pierwszej rundzie przez duszenie zza pleców. W drugiej rundzie natomiast nie dał swemu przeciwnikowi szans nokautując go w ekscytujący sposób z kolana z wyskoku podwyższając rekord na 15-0-0 co w wieku dziewietnastu lat jest sporym sukcesem. Nie pozostaje Nam nic innego jak gratulować i życzyć dalszych sukcesów.
Wyniki: Disneyland Resort BJJ Open25 lutego 2010
W zeszły weekend odbyła się pierwsza edycja interesujących i bardzo ciekawie się zapowiadających zawodów z cyklu Disneyland Resort: European BJJ Open. Walki rozgrywane były na matach w sali konferencyjnej Hotelu New York w Disney Village. Poniżej wyniki naszych zawodników.

GI:
brązowe+czarne pasy

Mariusz „Manolo” Linke – 1 miejsce w kat. do 82,3kg, adult
Maciej „DeZoo” Linke – 1 miejsce w kat. do 76kg, adult
Grzegorz „Tygrys” Szatkowski – 2 miejsce w kat. od 100,5kg, adult
Paweł „Śmieszek” Wysocki – 2 miejsce w kat. do 94,3kg, adult

purpurowe pasy

Karol „Dziki” Dzieniszewski – 1 miejsce w kat. do 82,3kg, adult
Radosław „Silnoręki” Godlewski – 2 miejsce w kat. do 100,5kg, adult

niebieskie pasy

Arkadiusz „Sobol” Sobolewski – 3 miejsce w kat. do 76kg, adult
Tomasz „Jopas” Jopek – 1 miejsce w kat. do 88,3kg, master, 2 miejsce absoluto

białe pasy

Sebastian „Bastek” Cupryjak – 3 miejsce w kat. do 94,3kg, adult
Grzegorz Jabłoński – 3 miejsce w kat. do 94,3kg, adult

dzieci

Kamil Gawroński – 1 miejsce w kat. do 55kg
Cyprian „Cypek” Terlecki – 1 miejsce w kat. do 35kg

NO GI:

Grzegorz „Tygrys” Szatkowski – 1 miejsce w kat. od 99kg, adult
Paweł „Śmieszek” Wysocki – 1 miejsce w kat. do 98,9kg, adult
Radosław „Silnoręki” Godlewski – 2 miejsce w kat. do 98,9kg, adult
Piotr „Kajti Pitek” Juszczyszyn – 3 miejsce w kat. do 98,9kg, adult
Karol „Dziki” Dzieniszewski – 1 miejsce w kat. do 87,9kg, adult
Arkadiusz „Sobol” Sobolewski – 3 miejsce w kat. do 76,9kg, adult
Michał „Kokos” Grządka – 3 miejsce w kat. do 76,9kg, adult

Mocny brązowy pas pod Rogerem Gracie – Oliver Geddes musiał ulec naszemu trenerowi Maciejowi Linke w finale kategorii GI do 76kg. DeZoo wygrał przed czasem zakładając przeciwnikowi klucz na stopę. Karol Dzieniszewski wygrał zarówno kategorię GI jak i NO GI, w finale tej drugiej poddająć z posiadacza brązowego pasa przez duszenie. Natomiast najmłodszy i najmniejszy Mistrz Europy – Cyprian Terlecki otrzymał na dziesiejszym treningu pomarańczowy pas! Wyniki całej polskiej reprezentacji można znaleźć na serwisie GrapplerINFO. Gratulacje dla medalistów!
„I dont have fans, I have friends”21 lutego 2010

Wanderlei Silva wygrywa swoją walkę z Michaelem Bisping jednogłośną decyzją 3x 29-28. Powrót do starej szkoły i dawnego trenera widocznie wpłynęły na zachowanie Axe Murderera w oktagonie, gdzie Bisping dwukrotnie został uratowany przez gong. War Wand!

War Wand!17 lutego 2010

Podczas gali UFC 110, po raz pierwszy odbywającej się w Australii, do oktagonu naprzeciw Michaelowi „The Count” Bisping (18/2/0) wyjdzie Wanderlei „The Axe Murderer” Silva (32/10/1, 1NC), który ma wśród zawodników Linke Gold Team kilku przyjaciół i wielu fanów. Z tego właśnie powodu nie pozostawimy powyższej jego prośby bez odzewu. WAR WAND!

warwand

Wyniki: Mistrzostwa Europy IBJJF31 stycznia 2010
Wszyscy nasi reprezentanci w Lizbonie zakończyli już swoje walki. Wyniki zawodników Gold Team przedstawiają się następująco:

Kobiety:

Joanna Ogrodnik – 1 miejsce w kat. do 69kg, niebieskie pasy
Alicja Rybak – 3 miejsce w kat. do 53,5kg, purpurowe pasy