IV Mistrzostwa Polski NoGi

wpis w: News | 0

W dniach dwudziesty pierwszy i dwudziesty drugi lutego w Luboniu koło Poznania odbyły się czwarte Mistrzostwa Polski NoGi rozgrywane na zasadach CBJJ. Reprezentanci Gold Team’u z całej Polski przywieźli z imprezy worek medali. Drużynowo w kategorii mastersów i białych pasów nie mieliśmy sobie równych, w kategoriach adult, kobiety i juniorzy staneliśmy na drugim stopniu podium.
Lista wszystkich medalistów:

Kategoria czarne pasy master
Grzegorz Szatkowski open brązowy medal
Kategoria brązowe pasy
Paweł Bańczyk 85,5kg srebrny medal
Tom Korniowski 91,5kg srebrny medal
Kategoria brązowe pasy master
Leszek Jaremkowski 85,5kg złoty medal
Damian Fidala 85,5kg srebro
Marcin Rynkiewicz 85,5kg brąz
Kategoria purpurowe pasy
Dawid Stachowiak 61,5kg złoty medal
Piotr Białek +97,5 srebrny medal
Michał Rechenberg 61,5kg srebrny medal
Igor Wojtas 61,5kg brązowy medal
Krzysztof Brambor 67,5kg brązowy medal
Kacper Rot 73,5kg brązowy medal
Kondrad Śmieszek 79,5kg brązowy medal
Patryk Głowacki 85,5kg brązowy medal
Patryk Wysocki +97,5 brązowy medal
Kategoria niebieskie pasy
Andrzej Iwat 97,5kg złoty medal
Krzysztof Franczak 85,5kg brązowy medal
Bartłomiej Miński +97,5kg brązowy medal
Niebieskie pasy master:
Marek Platta +97,5kg srebrny medal
Szymon Wątroba 73,5kg brązowy medal
Jarosław Janowski 73,5kg brązowy medal
Paweł Noga 85,5kg brązowy medal
Kategoria białe pasy
Bartosz Perun 61,5kg złoty medal
Marcin Ostojski 73,5kg złoty medal
Marcel Matusiak 91,5kg srebrny medal
Wojciech Grywalski 97,5kg srebrny medal
Jakub Skrzypczak 67,5kg brązowy medal
Maciej Krukar 97,5kg brązowy medal
Kategoria białe pasy master
Paweł Cieślak 67,5kg złoty medal
Marek Rybajczuk 91,5kg brązowy medal
Kategoria kobiety
Joanna Adamczak 51,5kg złoty medal
Katarzyna Mańke 51,5kg brązowy medal
Dominika Szober 56,5kg brązowy medal
Elżbieta Uścińska +71,5kg brązowy medal
Kategoria juniorzy
Patryk Sygulski 51,5kg złoty medal
Dawid Pustelnik 71,5kg brązowy medal
Oskar Korobejko 71,5kg brązowy medal
Ernest Sarafin 76,0kg brązowy medal
Jakub Jermaków +86,5kg brązowy medal
Kategoria junior dziewczyny
Roksana Bakuła 61,5kg złoty medal
Patrycja Pawelec 71,5kg złoty medal
Ola Durys 615kg srebrny medal
Kategoria młodszy junior
Piotr Dudziński 54,5kg złoty medal
Dominik Mazur +63kg złoty medal
Wiktor Kozłowski +63kg srebrny medal
Adam Stachowiak 54,5kg brązowy medal
Dawid Krasnowski 54,5kg brązowy medal
Kategoria młodszy junior dziewczyny:
Dagna Adamczak 46kg złoty medal
Aleksandra Nowak 54,5kg brązowy medal
Kategoria młodzik dziewczyny
Martyna Stolarz 34,5kg złoty medal
Bianka Linke 40kg złoty medal

Gratulacje dla wszystkich!!!