Miasto Szczecin podjęło współpracę z Linke Gold Team

wpis w: News | 0

W imieniu władz klubu, jest nam miło poinformować, że Miasto Szczecin podjęło współpracę z Klubem Sportowym Linke Gold Team, udzielając wsparcia finansowego w realizacji zadania, jakim jest Letni Obóz Szkoleniowy, organizowany w dniach 25.07.2018 – 31.07.2018 w Białogardzie.

Współpraca była możliwa dzięki projektowi „Wspieranie sportów walki”, w którym nasz klub wziął udział na początku 2018 roku. Współpraca z Miastem Szczecin otwiera możliwości realizacji nie tylko tego jednego zadania, ale w przyszłości uzyskania wsparcia finansowego w ramach innych projektów, takich jak: pomocy w krzewieniu kultury fizycznej, mieszkańców, popularyzacji sportów walki w Szczecinie.

Z dumą będziemy reprezentować Miasto Szczecin na zawodach rangi lokalnej, krajowej i międzynarodowej. Ufamy, że ta współpraca zaowocuje wymiernymi wynikami sportowymi, które będą powodem do dumy naszych zawodników oraz mieszkańców Szczecin.

Mariusz i Maciej Linke

Heeeyyyy!!!